SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Kumaşlarınız nasıl bu kadar yumuşak olabiliyor? Mikro modal (micro modal) nedir?

İç çamaşırında kullandığımız kumaşlar, mikro modal denilen özel türde iplikler kullanılarak örülüyor. Mikro modalı tercih ediyoruz çünkü mikro modal, kayın ağacından üretilen tamamen doğal bir iplik türü olarak pamuk ipliğe göre çok daha yumuşak ve nemi çok daha hızlı uzaklaştırıyor. Aynı zamanda mikro modal, özel bir modal türü olarak, standart modal ipliğin daha ince ve iyileştirilmiş versiyonu; bu da mikro modalın daha da yumuşak ve daha da hızlı nem uzaklaştırma özelliğine sahip olmasını sağlıyor.

Ayrıca mikro modal üretiminde standart pamuk ipliklere göre 10-20 kat arası daha az su harcanıldığı hesaplanıyor. Bu yüzden mikro modal doğal ve rahat olmasının yanında aynı zamanda çevreci bir kumaş (:

Kargo süreçleriniz nasıl işliyor?

Siparişini 1-3 iş günü içerisinde, mühürlü hippopants paketiyle kargo firmasına teslim ediyoruz. Aras kargo ile çalışıyoruz, siparişini kargoya verdiğimizde, kargo takip numaran sana mail olarak geliyor, mailde Kargo Takip butonuna basıp, Aras kargo gönderi takip sitesine giderek kargo takip numaran ile siparişini takip edebilirsin. Türkiye’nin her yerine teslimat yapıyoruz.

Şu an 300 TL ve üzeri siparişlerinde kargo ücretini de biz karşılıyoruz, 300 TL yi aşmayan siparişlerde ise kargo ücretimiz 39 TL.

Hafta sonu ve resmi tatillerde kargonu bir sonraki iş günü verebiliyoruz, bizim ve kargo çalışanlarının da tatile ihtiyacı var (:

Hippopants.com’da hesap açmam/alışveriş yapmam güvenli mi?

Hippopants, kişisel bilgilerini 3. taraflarla paylaşmaz. Konuyla ilgili detayları öğrenmek için Gizlilk ve Güvenlik, Çerez Politikası, Kullanım Şartları ve Üyelik Sözleşmeleri sayfalarımızı inceleyebilirsin.

Hippopants, ödeme altyapısı olarak iyzico ile anlaşmalıdır, kart bilgilerin asla veritabanımıza kaydolmaz, güvenle alışveriş yapabilirsin.

İç çamaşırı bedenim nedir?

Hippopants boxerları ve kadın iç çamaşırlarının hepsi mikro modal kumaştan ve çoook rahat ve esnek bir lastik kullanılarak üretiliyor. Şu an giydiğin mevcut iç çamaşırının bedenine göre hippopants bedenini alabilirsin, hippopantsler çok esnek ve rahattır, bu yüzden şu an giydiğin iç çamaşırı bedenine göre alırsan dar veya geniş hissetmeyeceksin. Ama yine de iki beden arasında karar veremiyorsan bizce küçüğünü al (:

Siparişimi iade/iptal edebilir miyim?

Siparişin kargoya verilmeden hippo@hippopants.com’a mail atarak siparişini iptal edebilirsin.

Siparişin kargoya verildikten sonra siparişini iade etmek istersen mühürlü paketi açmadan tekrar bize yollamalısın. Mühürlü paket açıldıktan sonra, siparişinde bir karışıklık olduğunu, ya da üretim hatası olduğunu düşünüyorsan hippo@hippopants.com’a yaşadığın sorunu ve iletişim bilgilerini mail atmalısın. Sorununun çözümü için elimizden geleni yapacağız, merak etme!

Ancak bize yaşadığın sorunu anlatmazsan, mühürü açılmış paketleri hijyen sebepleriyle geri alamıyoruz, senin de bu konuda anlayış göstereceğini düşünüyoruz (:

Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

hippo@hippopants.com müşteri hizmetleri mail adresimize cevabını merak ettiğin sorularını sorabilirsin. Sana ulaşabilmemiz için mailine iletişim bilgilerini yazmayı unutma

Üye olmanın avantajları var mı? Hippopants’e nasıl üye olurum?

Yeni üye olan kullanıcılarımıza bizi daha yakından tanıyabilmeleri için ilk siparişlerinde geçerli %10 indirim veriyoruz. Ayrıca sık sık düzenlediğimiz kampanyalar ve eklenen yeni ürünlerimiz için üye olmanı çok isteriz.

Hippopants.com üye olmak için İnternet sitemizde sağ üstte yer alan Giriş yap/Üye ol kısmına tıklayarak açılan sayfaya gitmelisin. Burada Üye ol kısmında Ad – Soyad ve E-mail adresini bildirdikten sonra parolanı belirlemelisin. Bu işlemlerden sonra siteye daha önce belirlediğin e-mail ve şifre bilgileriyle giriş yapabilirsin.

Hippopacks’lerde beğendiğim deseni bulamadım, stokta yok mu?

Muhtemelen var. Daha verimli bir üretim yapmak için çoraplarda bazı desenlerimizi pamuk, bazı desenlerimizi de bambuda kullandık. Örneğin boxer & bamboo socks hippopacks’inde bulamadığın bir desen boxer & cotton socks hippopacks’indedir.