Ödeme ve Teslimat

1)  Aşağıdaki detaylar ile banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak,

Şube Adı: QNB Finansbank Ortaköy Şubesi

Şube Kodu: 986  Hesap No: 85244927

IBAN: TR030011100000000085244927

Unvan: HIPPOPANTS TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞTİ.

2) Sitemiz üzerinden kredi/banka kartlarınız ile

IYZICO ile her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi, iptalin gerçekleşmesini takip eden 3 iş günü içerisinde, banka kartınıza ise takip eden 14 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; HIPPOPANTS Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. 3 (üç) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimize bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat 

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Aras veya MNG kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargo teslimatı yapılmamaktadır. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

5) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.  Ürün hasarlı ise: hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@hippopants.com adresine gönderiniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.