İptal İade ve Değişim Koşulları

Sipariş İptal Talepleriniz İçin :
Bütün İptal, İade ve Değişim ile ilgili taleplerinizi info@hippopants.com adresine iletebilirsiniz. Siparişiniz hazırlık aşamasında ve eğer henüz kargo yetkililerine teslim edilmemiş ise iptal işlemi hemen gerçekleştirilecektir.

Ücret İade Süreci :
İade ürününüz HIPPOPANTS yetkilileri  tarafından incelenerek, iade şartlarına uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, para iadesi kredi kartınıza takip eden 3 iş günü içinde, banka kartınıza takip eden 14 iş günü içerisinde yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği  7-15 iş gününü bulabilmektedir.

• Ürün(ler) orijinal ambalajında mühürlenerek gönderilmektedir. Orijinal ambalajı hasar görmemiş, mührü bozulmamış, ürün kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.
• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.
• Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden, iade faturası ile birlikte gönderilmelidir.
• Ambalajı açılmış ürünlerin değişimi veya iadesi üretimden kaynaklanan problem olmaması halinde hijyen dolayısıyla mümkün değildir.
• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İade, Değişim adresi ve Kargo Firması: MNG Kargo 443426234  Nolu Müşteri numaramız ile iade ve değişimlerinizi ücretsiz gönderi yapabilirsiniz.
Açık Adres : HIPPOPANTS Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Mecidiye Mah. Bestekar Ahmet Çağan Sok 16/5 34347 Ortaköy Beşiktaş İstanbul