Biz kimiz?

Herkes için rahatlık, konfor, keyif önemli değil midir? Madem rahatlık bu kadar önemli, neden her zaman gerçekten “rahat” ama aynı zamanda “eğlenceli” ve “keyifli” hissetmeyelim diye düşündük, bunun için ekip olarak toplandık, araştırdık ve neden olmasın diyerek “hippopants” ile bu fikri hayata geçirdik! Evet, bizler de sizin gibi rahatına ve keyfine düşkün insanlarız. (:

En rahat, cilt dostu, kaliteli ve dayanıklı kumaş ne olabilir sorusunu kendimize sorduk. Araştırmalarımız sonucu “mikromodal” ile tanıştık. Özellikleri ile bizi o kadar etkiledi ki sizinle de tanıştırmanın harika olacağını düşünüp tüm iç çamaşırlarımızı “mikromodal” kumaştan yapmaya karar verdik.

E tabii ki tüm bunları yapmışken, iç çamaşırlarımız ile uyumlu çoraplarımızın olmaması mümkün müydü? Elbette ki hayır! Uyumlu giyinmeyi seven herkes için, tüm desenlerimizle “uyumlu” çoraplarımızı da hazır ettik.

Hatta takım olarak rahat kumaş, uyumlu tasarımlar, rengarenk bi dünya konuşurken; bu dünyamızı hippopack’lerimiz içinde setler halinde versek harika olmaz mı dedik? Gerçekten de harika oldu.

Havalı, dayanıklı, parlak renkli, cilt dostu çamaşırlarımızı tanımanızı, muhtemelen bildiğiniz tüm çamaşırlardan daha yumuşak bu dünyaya adım atmanızı dört gözle bekliyoruz. 

hippopants’in renkli ve rahat dünyasına hoş geldiniz. 

hippopants ekibi